צילומי הריון

האישה היא אחד מהדברים המדהימים שקיימים בטבע, אם לא הדבר המדהים ביותר. עצם העובדה שהיא מביאה חיים לעולם, ואף דואגת, שומרת, מניקה ומגדלת, וכל זאת מתוך רכות ועדינות שלא קיימים בשום מקום אחר בבריאה. היופי הנשי הוא שם דבר, והוא מלווה את כל המין האנושי משחר קיומו, ונוסך עדנה בכל חברה.

תקופת ההיריון היא אחת התקופות המשמעותיות של כל אישה, תהיה אשר תהיה, והיא אירוע מכונן בחייה. כל הריון בפני עצמו, תמיד יהיה שונו מקודמו, ייחודי מקודמו, וקיימים בו אלמנטים של חיבור עצום לעובר, לתינוק, לילד, חיבור שהשפעתו הולכת גם כאשר הוא גדל ונהיה לאיש.

את הרגעים היפים האלו, לא ניתן לתאר כך סתם במילים. אלו תחושות של פעם או כמה פעמים בחיים. לרוב, התחושות והחוויות נשארות כזיכרונות רבי עוצמה, אך דבר אחד יחסר אם לא נשמר אותו, והוא היכולת לראות איך היינו. להראות לעצמנו, וגם ובייחוד לילדנו את הרגעים היפים בהם היינו גוף אחד, נשמה אחת בחיבור עוצמתי של אהבה והענקה.

צילומי הריון הם הדרך המושלמת לספר את הסיפור הזה שלא נגמר, גם כשהוא נגמר, ולספוג מהעוצמה הנשית וייחודית שלנו כל פעם מחדש. לראות כמה יפות אנחנו, כמה חזקות אנחנו, וכמה בסופו של דבר הכל בא מאתנו.

בואי קחי לך רגע של מנוחה לעצמך, ותגיעי ליום של שחרור מהכל, יום של כיף, יום של צילומי הריון שבו תשחררי את גופך ותני לו להתבטא באופן חופשי כמו שרק הוא יודע.

הימים הנדירים הללו של תקופת ההיריון הם ימים קסומים, של נשיות חיבור חזק אל הטבע. כל תקופת ההיריון נראית כמו תקופה הרבה יותר ארוכה מתשעה חודשים, אך כשהיא חולפת, הכל נדמה כאילו זו הייתה תקופה של כמה דקות. את הרגעים היפים הללו של תינוק בתוך הבטן כדאי להנציח עם צילומי הריון, שיזכירו לך ויספרו לילדים, כמה יפה היית – כהיום כן מאז.

איפה הכי כדאי לעשות צילומי הריון? אפשר בבית או בכל סביבה טבעית ויום יומית, אך גם לצאת לחיק הטבע הוא בעיני רעיון נהדר שבאמת משקף את היום יום הפנימי שלך, את הנפש הצומחת, ואת הפריחה היפה שנמצאת בתוכך. הדבר החשוב ביותר הוא תחושת הנינוחות שלך, איפה הכי נוח לך להצטלם ולהרגיש משוחררת ונעימה.

הרקע של התמונות באלבום צילומי הריון הוא חשוב, ויש לו משמעות על האווירה סביב התמונה. הנקודה החשובה היא לשקף אוטנטיות, כך שלהצטלם רק על רקע הבית זה קצת פספוס. אפשר וכדאי לצאת לגינה יפה ופסטוראלית ולהשיג חוויה נוסטלגית שתביא את התמונות היותר איכותיות של צילומי הריון.

נשים רבות מספרות לא מעט על העוצמה שאלבום התמונות הזה מעניק להם בכל שלב בחיים. זהו נכס יקר ערך אשר מעשיר גם את הימים היבשים שלפעמים מתקילים אותנו לא אחת במשך החיים, והמפגש הוויזואלי הזה שלנו עם התמונות הללו של צילומי הריון מחדש אותנו בכל יום מחדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *